Sales Support Assistant

Date:  20-Sep-2022
Posting End Date:
Location:

Warsaw, PL, 02-829

Company:  ICL Polska SP. Z.O.O.

ICL jest światowym koncernem specjalizującym się w produkcji nawozów oraz specjalistycznej chemii przemysłowej, zatrudniającym ponad 12 000 pracowników na sześciu kontynentach. Tym co wyróżnia ICL jest bezpośredni dostęp do złóż minerałów, ciągle poszerzana gama produktów, zintegrowana produkcja, obecność na światowych rynkach, sprawna logistyka i profesjonalna obsługa klientów.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka ds. Obsługi Klienta / Sales Support Assistant
w  dziale nawozów specjailistycnych
Praca na pół etatu
w Warszawie

Zadania i obowiązki:

•    Weryfikacja i utrzymanie lokalnych danych platformy e-commerce: ceny, rabaty, użytkownicy, dokumenty, katalog produktów.
•    Wsparcie użytkowników platformy e-commerce poprzez rejestrację zgłoszeń i rozwiązywanie prostych spraw.
•    Kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami - zgodnie z ustalonym scenariuszem. Rejestracja informacji zwrotnych.
•    Wsparcie w realizacji innych projektów ICL.

Wymagania:

•    Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
•    Dobra znajomość MS Office:  MS Excel, Word, Outlook
•    Umiejętności analityczne
•    jeden rok doświadczenia w zakresie wsparcia sprzedaży w międzynarodowej firmie
•    Silne umiejętności interpersonalne i samoorganizacyjne
•    Pozytywne nastawienie i zaangażowanie

Oferujemy:
•    Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
•    Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wiedzy i doświadczenia kandydata,
•    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
•    Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy,
•    Niezbędny pakiet szkoleń,
•    LuxMed, Pakiet MultiSport, Ubezpieczenie na życie WARTA,
•    Przyjazną atmosferę w miejscu pracy.